השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-6670055
שטיח אפגני

שטיח אפגני

עיצובם של השטיחים האפגנים נעשים בהשראת מוטיבים עתיקים, כאשר מוטיב אחד או שניים חוזרים על עצמם לאורך השטיח. הצבעים המאפיינים את השטיח הם צבעים חמים: בעיקר אדום יין, בריק וכד', שטיח זה מיוצר באפגניסטן, ועשוי מצמר על צמר, בין האפגנים נחשבים איכותיים, צפופים ויקרים יותר-  האפגנים מסוג הקורק- אשר מעיד על צמר הכבשים בגיל הרך.

 • 10
  AFG 5009
  לצפייה
 • 9
  AFG 5008
  לצפייה
 • 8
  AFG 5007
  לצפייה
 • AFG 5006
  AFG 5006
  לצפייה
 • AFG 5005
  AFG 5005
  לצפייה
 • AFG 5004
  AFG 5004
  לצפייה
 • AFG 5003
  AFG 5003
  לצפייה
 • AFG 5002
  AFG 5002
  לצפייה
 • AFG 5001
  AFG 5001
  לצפייה
 • AFG 5000
  AFG 5000
  לצפייה

כיצד נראה שטיח אפגני?

שטיחים כאלה בדרך כלל יאופיינו בצבעים מאוד חזקים וזאת כאשר הם ייוצרו בשתי וערב. כמו כן, שטיחים אלו מיוצרים בעבודת יד ברוב המקרים, כך שתוכלו למצוא אותם במגוון עיצובים מקוריים ומעניינים במיוחד. לפיכך יהיה כדאי לכל אחד מכם לקחת את האופציה של רכישת שטיח אפגני ברצינות וזאת אם תרצו למצוא עיצוב מרשים במיוחד שיעמוד על הציפיות שלכם ובכל המובנים. הרי בוודאי תרצו להיות שבעי רצון וליהנות ממענה מנצח בכל הנוגע לעניין הזה. אז קחו זאת לתשומת הלב ושימו לב כי אתם מקבלים את ההחלטה הנכונה ביותר וזאת כל עוד מדובר על רכישת השטיח החדש שלכם.
השטיח דומה לסוג שטיח קילים והוא מאופיין בצורות גאומטריות במקרים רבים.

מציאת שטיח שתואם את הציפיות שלכם

חוששים שלא תצליחו למצוא שטיח שיעמוד על הציפיות שלכם ובצורה מדויקת למדי? דעו לכם כי יהיה ניתן למצוא היום את החנות של אלי ששון בהרצליה שמחזיקה בשני סניפים. שם יהיה ניתן לרכוש שטיחים וזאת כאשר יתאפשר לכם לקבל ייעוץ מקיף בכל הנוגע לאפשרויות השונות שעומדות מולכם. כך בעצם תוכלו להיות בטוחים כי תהיו בדרך לרכוש שטיח שיעמוד על הציפיות שלכם ובמאת האחוזים.

שטיח אפגני יכול לשנות את ביתכם מבחינה עיצובית

אם תבחנו את העניין הזה טוב מספיק, תוכלו לראות בבירור כי ניתן למצוא היום שטיחים אשר ניחנים בהשפעה עיצובית גדולה במיוחד. לאור זאת שילוב של שטיחים מסוג זה בביתכם זהו דבר שללא ספק יביא עמו השלכות חיוביות רבות. הרי כך תוכלו לראות כי התוצאה הסופית תהיה מרשימה במיוחד וביתכם יעבור מהפך בכל הנוגע לנראות שלו. לאור זאת יהיה כדאי לכם להתחיל ולבחון שטיחים בהקדם וזאת על מנת למצוא שטיח מושלם לביתכם. במידת הצורך תוכלו לבחון מספר רב של סוגי שטיחים שונים וזאת על מנת להבטיח שיתאפשר לכם לרכוש אחד שיתאים בדיוק לביתכם ובכל המובנים.

אז היכן ניתן לרכוש שטיחים אפגניים?

שטיח אפגני יהיה ניתן למצוא היום בחנות של אלי ששון. החנות תהיה זמינה לכל דכפין ורק תצטרכו לתת לה הזדמנות וזאת על מנת להבין שמדובר בבחירה הטובה ביותר שתוכלו לבצע וזאת כל עוד חושבים על רכישת שטיח חדש. שנות ניסיון רבות של ייצור שטיחים בעבודת יד ושימוש בחומרי גלם איכותיים במיוחד מבטיחים שאתם, הלקוח, לא תקבלו פחות מהטוב ביותר. כשירות משלים אנו מציעים ניקוי שטיחים לטובת שמירת טיב איכות השטיח. אז אל תתעכבו עם העניין הזה ושימו לב כי אתם בוחרים לפנות אל החנות של אלי ששון עוד היום! תוכלו לרכוש את השטיח המרשים ביותר ובמחיר נגיש מאוד.